ترخیص کالا از کلیه گمرکات کشور

 

مهم نیست کشور مبدا یا مقصد شما کجا باشد، ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملاً تخصصی و پیچیده می باشد. بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین و مقررات جاری، ممکن است انجام تشریفات ورود یا صدور کالا به سختی و با تاخیر انجام پذیرد. عدم آشنایی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیر ضروری وقت و پول شما گردد. 

 با استفاده از خدمات کارگزاری تک الماس ، به جای تماسهای متعدد با اشخاص مختلف و نگرانی راجع به نحوه انجام صحیح تشریفات گمرکی، می توانید این اطمینان را داشته باشید که کالاهای شما با سرعت و دقت از گمرکات این کشور ترخیص و به مقصد نهایی ارسال خواهند شد. استفاده از خدمات این کارگزاری علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ها، این امکان را به شما می دهد تا بتوانیـد خدمات با کیفیت بالاتری را به مشتریان داخلـی/خارجـی خود ارائه نمایید. علاوه بر این کالاهای شما سریعتر ترخیص می شوند، زودتر به مقصد نهایی می رسند و در نهایت شما زودتر به پول خود می رسید. 

 تخصص و تجربه طولانی مدت این کارگزاری این امکان را به مشتریان خود می دهد تا از یک بسته خدماتی ویژه که بر اساس خواسته ها و تقاضای آنها است بهره ببرند. از ویژگیهای این کارگزاری می توان به سرعت عمل بالا در انجام کلیه امور اداری و اجرائی مربوط به ترخیص کالا  و همچنین ارائه خدمات مشاوره در ۷ روز هفته از طریق تلفن و پست الکترونیکی می توان اشاره کرد.